Jak by měl vypadat rok 2018

Rádi bychom vám představili naše plány pro rok 2018. Není toho vůbec málo, co bychom rádi uskutečnili. Chceme vás proto o našich představách informovat, abyste se mohli také zapojit. Protože bez vás by to nemělo smysl.

První zásadní věcí je pro nás tzv. Junior Beach Liga. Je to série turnajů pro ty nejmenší hráče. V tomto roce máme připraveny 4 termíny turnajů. Od 14. 1. začínáme a každý měsíc by se měl uskutečnit jeden turnaj. Na konci této série bychom chtěli ohodnotit ty nejlepší hráče a týmy. Celá série skončí v dubnu a navážeme na tyto turnaje další sérií hned v říjnu. To začne další ročník Junior Beach Ligy a my doufáme, že se to bude líbit. Naší ambicí je, aby se těchto turnajů zúčastňovaly děti z Brna a Jižní Moravy.

Dalším velkým projektem bude určitě Halové mistrovství České republiky žen, které by se mělo uskutečnit v termínu od 9. 3. 2018 a finálový zápas se odehraje 11. 3. 2018. Tento turnaj budeme opět pořádat v Centru Viktora a hlavní kurt bude přímo uprostřed brněnského nákupního centra Olympia.

Novinkou pro tento rok, kterou jsme si vyzkoušeli již v roce 2017, jsou víkendové kempy pro dospělé a děti. Tento typ tréninku je pro nás novinka. S touto myšlenkou přišla naše trenérka Ivana Cebáková, která bude mít tyto tréninky na starosti. Bude zde také kategorie dětí, která by měla být pod vedením Lukáše Borka. První kemp v tomto roce by měl začít 27. 1. 2018. V plánu jsou další tři kempy, a to 24. 2., 24. 3. a 21. 4. 2018. Trénink by měl trvat tři hodiny a je určen jak pro ty, co u nás trénují, tak i pro cizí hráče, kteří by chtěli strávit sobotu aktivně.

Chceme také navázat na úspěšné kempy v Itálii. Opět první týden v květnu (28. 4. – 5. 5. 2018) je určený pro profesionální dvojice, juniory a kadety, kteří chtějí na turnaje českého volejbalového svazu (ČVS). Rádi bychom, aby zde byli hráči ze zahraničí. Předběžně již svoji účast přislíbili hráči ze Slovenska.

Kemp v Itálii pro rodiny s dětmi jsme pro tento rok posunuli na pozdější termín. Uskuteční se od 26. 5. do 2. 6. 2018. Doufáme, že tento termín vám bude vyhovovat a že nám výjde počasí.

Květen až červenec počítáme, že bude opět velmi náročný. Toto období je pro nás hlavní , hrají se totiž turnaje ČVS. Naše ambice jsou opět dostat naše hráče na mistrovství České republiky ve všech věkových kategoriích. V tomto roce pro nás bude důležité především družstvo kadetek. Máme již požádáno na ČVS o pořádání turnaje kadetů a kadetek, dále o Český pohár juniorek oblastní kolo, který čekáme, že bude vysoce obsazený našimi hráčkami. Jsme také připraveni uspořádat opět kolo dětských turnajů pro Jižní Moravu.

Na letní prázdniny máme naplánované již 4 kempy pro děti a nově 2 kempy pro kadety a juniory.