+420774444879

Beach tréninky

BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO je beachvolejbalový klub zaregistrovaný pod Českým volejbalovým svazem (ČVS). Zabýváme se výhradně trénovaním plážového volejbalu (beachvolejbalu). Naši hráči jsou registrováni pod ČVS. Mohou se tak zúčastňovat beachvolejbalových turnajů ČVS, ale i mezinárodních turnajů (ME, MS). V našem klubu má možnost trénovat kdokoliv. Nabízíme široký výběr skupin všech výkonnostních a věkových kategorií. Máme kvalifikované trenéry s dlouholetu praxí.

Beach Academy Viktoria Brno připravuje tréninky pro děti a dospělé všech věkových kategorií. Tréninkové úrovně jsou označeny barvami, na zařazení do kategorie je potřeba se vždy domluvit s Lukášem Borkem (kontakt zde), který je zodpovědný za rozdělení hráčů do tréninkových skupin. Před každou sezónou připravujeme nový rozvrh a nové rozřazení hráčů do tréninkových skupin.

Na trénink nemusíte mít spoluhráče, můžete klidně přijít sami!

Tréninky dětí jsou rozděleny podle věku, případně podle výkonosti.

Tréninky dospělých jsou rozděleny na muže, ženy a mixy.

Tréninková jednotka má 90 minut, na jednom kurtu trénuje maximálně 10 osob pod vedením jednoho trenéra (u dětí maximálně 12 na jednoho trenéra). Proto je nezbytné se na každý trénink zvlášť předem hlásit přes rezervační systém našeho klubu. Rezervaci jde zrušit nejpozději 12 hodin před tréninkem.

Trénujeme po celý rok za každého počasí díky speciální hale na plážový volejbal E.ON Beach Aréna. Rok je rozdělen na dvě sezóny, letní a zimní. Protože každá sezóna má svůj ceník, nelze převádět vstupy mezi sezónami. Hráče rozlišujeme na členy klubu BAVB a bez členství a podle toho se odvíjí cena permanentky. Více informací ohledně cen najdete v sekci Letní sezóna nebo Zimní sezóna.

 

 REZERVAČNÍ SYSTÉM

rezervacni-system-2017Rezervační systém najdete zde.

Člen BAVB (Beach Academy Viktoria Brno) je ten, kdo je registrován pod našim klubem u ČVS. Registrací pod ČVS pro vás nevyplývají žádné povinnosti (můžete hrát AVL).

Kompletní informace o členství najdete zde.

Bez členství není potřeba téměř nic, pouze mít zaplacené tréninky a přihlasit se pomocí rezervačního systému.

Jak uhradit permanentku najdete zde