+420774444879

Aktuality

Přehled akcí zimní sezona 2018/19
Posted by lukas.borek / 0 Comments

Beach Academy Viktoria Brno připravilo kalendář akcí pro zimní sezonu 2018/2019. V kalendáři akcí najdete turnaje dospělých, turnaje dětí tzv. Junior Beach ligu a Víkendové kempy. Najdete zde i termíny kempů v Itálii. Nově v této sezoně připravíme kempy s mezinárodní účastí pro přípravu hráček, které budou

Nábor dětí
Posted by lukas.borek / 0 Comments

Beach Academy Viktoria Brno pořádá další pravidelný nábor pro zimní sezónu 2018/2019. Pro zájemce o tréninky beachvolejbalu jsme připravili tři termíny, na které není nutné se přihlašovat. Nábor trvá zhruba hodinu. Tréninky zimní sezóny budou začínat od 8. října 2018. Termíny náborů jsou:

Písečná pláž uprostřed Olympie
Posted by lukas.borek / 0 Comments

Nákupní centrum Olympia Brno bude již popáté hostit halové mistrovství České republiky v plážovém volejbale. Před 19 lety v roce1999 se zde při příležitosti otevření centra konalo první halové mistrovství ČR. Od té doby se již popáté centrální hala Olympie promění v beachvolejbalový kurt se vším

Nábor dětí a dospělých
Posted by lukas.borek / 0 Comments

Beach Academy Viktoria Brno připravila další termíny náborů pro letní sezónu 2018. Pro zájemce o tréninky beachvolejbalu jsme připravili tři termíny, na které není nutné se přihlašovat. Nábor trvá zhruba hodinu. Tréninky letní sezóny budou začínat od 7. května 2018. Termíny náborů jsou:

Jak by měl vypadat rok 2018
Posted by lukas.borek / 0 Comments

Rádi bychom vám představili naše plány pro rok 2018. Není toho vůbec málo, co bychom rádi uskutečnili. Chceme vás proto o našich představách informovat, abyste se mohli také zapojit. Protože bez vás by to nemělo smysl. První zásadní věcí je pro nás tzv.